צרו קשר 054-963-2226

נינג’ה נהריה הינו המתחם הגדול והמקצועי ביותר בנהריה והסביב

אנחנו פותחים את המקום מתוך תפיסה קהילתית, ערכית ופיזית כשהקו המנחה בו הוא השאיפה להישגיות והרצון לפתח, לשפר יכולות פיזיות ומנטליות להצלחה ללא גבולות, להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו, כל יום מחדש.

אימון הנינג׳ה, הינו אימון עוצמתי וחוויתי, המשלב מסלולי מכשולים ואלמנטים מעולם הפארקור. הטיפוס, קרב מגע, תנועה, ג’אגלינג והאקרובטיקה מתאימים לכל גיל ורמה.

להיות נינג’ה הוא לדעת ללמד את הגוף והנפש שלך להצלחה תוך כדי בניית מטרות, עבודת צוות, ערכים, עזרה הדדית ודבקות במשימה, וישפיע לטובה על כל תחומי החיים שלנו. במתחם קיים מגוון רחב של אימונים ואפשרויות אימון כגון: חוגים, אימוני קבוצה מודרכים לילדים, בוגרים ונוער, אימונים אישיים בליווי שמכיל את כל מרכיבי החיים : גופני, פסיכולוגי ותזונה. בנוסף אימונים חופשיים - Open Gym; פיתוח יכולות הפיזיות והמנטאליות כאחד; אימון חוויתי ומאתגר במיוחד שמתאים לכל גיל ורמה. בנוסף, יתקיימו במתחם הרצאות וקורסים לילדים לעבודה נכונה וחיזוק הביטחון העצמי בכל תחום חייהם.

איש קרקס עם הופעות ופעילויות לילדים בכל הארץ . מפתח שיטת תנועה, אקרובטיקה לפיתוח גוף והביטחון עצמי. ניסיון של 15 שנה בהדרכת ילדים ונוער בכל הארץ.אורן אליאש

מנהל ומייסד נינג'ה נהריה

מפתח שיטת הלחימה של קרב אבולושן מאמן צבא, משטרה וכוחות ביטחון בארץ ובעולם. מאסטר NLP , פסיכולוגיה של הפחד והתפתחות ילדים . ניסיון עשיר של 17 שנה בהדרכת ילדים ובוגרים בכל העולם.שניר כהן

מנהל ומייסד נינג'ה נהריה

לנרשמים חדשים חודשיים מתנה "OPEN GYM"