צרו קשר 054-963-2226

ימי הולדת

נינג'ות בואו לחגוג איתנו יום הולדת של אלופים! - כיף חוויה ואתגרים! רוצים לחגוג באווירה ספורטיבית, כייפית, מיוחדת ומגניבה את יום ההולדת שלכם? "נינג'ה נהריה" הוא המקום שלכם!

האירועים שלנו מותאמים לקבוצות בכל הגילאים, החל מגילאי 4 ומעלה.

יום הולדת, יום גיבוש צוות עובדים, מסיבת סוף שנה , אימון גיבוש צבאי.
1. יום הולדת נינג'ה
יום הולדת חווייתי עם חברים ומשפחה מלא בתנועה, מוזיקה, חיוכים ואתגרים בו כולם יוצאים מנצחים. משך הפעילות הינו שעה וחצי של אתגרי נינג'ה חווייתיים, כאשר המתחם סגור רק בשבילכם. מה זה כולל: 15 דק' קבלת פנים , כיבוד קל, תדריך על המקום . שעה! של פעילות מטריפה במתחם נינג'ה פרטי עם מאמן מוסמך. 15 דק' של חגיגה חלומית – זמן לארוחה ועוגה. יש אפשרות גם להזמין שעה חופשית של פעילות נינג'ה במתחם למי שרוצה בתוספת לאחר העוגה, לנצל את הכוח האחרון שעוד נשאר לילדים ולשלוח אותם הביתה לשנת מלכים! יש - מוזיקה, מיזוג, קולר למים, אנשי צוות מטעם המקום בהתאם לכמות משתתפים, מתנה לילד יום ההולדת.
2.יום הולדת קרקס
לקרקס במזוודה מופע להטוטים מצחיק לכל המשפחה יום הולדת קרקס. ילד/ה של היום הולדת במרכז העניינים, מקבל את מלוא תשומת הלב, שעה וחצי של הפעלה שמתוכן יש חצי שעה של מופע מצחיק מלווה במוזיקה עם המון שיתוף פעולה עם הקהל. מופע של אש סכינים, כדורים, קטעי אקרובטיקה חד אופן ועוד... בסוף המופע יש 10 - 20 דקות הפסקה של אוכל בסוף האוכל יש סדנה גדולה של קרקס, שפע של כלים מעולם הקרקס שהילדים מתנסים בעצמם. ילד/ה היום הולדת משתלב בכל הקשור למופע והסדנה. ילד יום ההולדת מקבל ונשאר עם חוויות לכל החיים!
3.יום הולדת כדורגל
הפעלה של שעתיים. ילד יום הולדת במרכז תשומת הלב . הילדים מקבלים ביגוד של השחקנים, תפאורה של ריאל מדריד וברצלונה. תחנות נושאות פרסים הקשורות לעולם הכדורגל. גביע לילד היום הולדת. כל האירוע מלווה במוזיקה עם מפעיל מעולם הקרקס.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

חשוב לדעת

ביטול מעל 14 ימים מתאריך היום הולדת← המקדמה תוחזר אל הלקוח/ה.
ביטול מתחת ל-14 ימים מתאריך היום הולדת← לא תוחזר המקדמה אל הלקוח/ה.
על מנת לשריין תאריך לאירוע יש לשלם מקדמה ע"ס 500 ש"ח.
כמות מינימום משתתפים מתייחסת לכמות המינימלית שאליה מתחייבים בהזמנת אירוע.

גלריה

לנרשמים חדשים חודשיים מתנה "OPEN GYM"